Muğla’nın yollarına milyarlık yatırım

Muğla’da Sorumluluğunda 2 Bin 346 Km Yol Olan Büyükşehir Belediyesi Bu Yollarda Yaklaşık 1 Milyar Tl Yatırımla Birinci Kat, İkinci Kat, Sıcak Asfalt, Parke Kaplama Olarak 3 Bin 261 Km Yol Çalışması Ve 162 Km Otokorkuluk Çalışması Yaptı.

Büyükşehir Belediyesi, 13 İlçesi Ve 569 Mahallesi Olan Muğla’da 2 Bin 346 Km Uzunluğundaki Yollarda Çalışmalarına Devam Etmiştir.

Bu Yollarda Yapılan Yatırımlar Yaklaşık Olarak 1 Milyar Tl Olarak Belirtilmiştir Ve Bu Yatırımlar Sonucunda Birinci Kat, İkinci Kat, Sıcak Asfalt Ve Parke Kaplama Gibi Çalışmaların Yanı Sıra 3 Bin 261 Km Yol Çalışması Ve 162 Km Otokorkuluk Çalışması Yapılmıştır.

2014 Yılından Bugüne Bodrum’dan Seydikemer’e Kadar Olan Bölgede Büyükşehir Belediyesi 2 Bin 346 Km Uzunluğundaki Yolların Asfalt Çalışması, Bakım, Onarım, Tabela, Çizgi, Otokorkuluk Çalışmalarını Sürdürmüştür.

13 İlçede Modern Ve Güvenli Yollar Oluşturulmuş Ve Büyükşehir Belediyesi Tarafından İl Genelinde Bulunan Tüm Yolların Bakımı, Onarımı Ve Geliştirilmesi Gerçekleştirilmiştir.

13 İlçeden Bahsedilerek Büyükşehir Belediyesinin Üstlendiği Yol Sorumluluğunun Detaylı Olarak İfade Edilmiş Olduğu Metinde Asfalt, Otokorkuluk Ve Parke Çalışmaları Yapılmıştır. Bu Yönüyle De Büyükşehir Belediyesi Vatandaşların Güvenli Ve Rahat Bir Şekilde Ulaşım Sağlamaları İçin Önemli Bir Rol Oynamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*