Anadolu mutfağının lezzetini sofralara taşıyacak “Ülker Anadolu Baharat” serisi, Bizim Toptan’da satışa sunuldu

Ülker Anadolu Baharat serisi, Bizim Toptan ve Seç Marketler’de satışa sunuldu

“Ülker Anadolu Baharat” Serisi Raflarla Buluştu

“Ülker Anadolu Baharat” serisi, kaliteye önem veren tüketicilere güvenli ve lezzetli bir seçenek sunuyor. 15 farklı üründen oluşan seri, Bizim Toptan ve Seç Marketler’de müşterilerin beğenisine sunuldu.

Yeni baharat serisi olan “Ülker Anadolu Baharat”, karabiberden pul bibere, naneden kekiğe Anadolu mutfağının halis lezzetine lezzet katacak 13 farklı üründen oluşuyor. Bu 13 ürüne ek olarak acı toz biber, tatlı toz biber ve limon tuzu da bulunuyor. Bu sayede seride toplam 15 çeşit ürün bulunuyor. Ürünler, Bizim Toptan ve Seç Marketler’de hem ev dışı tüketim hem de bireysel tüketim için uygun büyüklükteki ambalajlarda satışa sunuldu.

“Ülker Anadolu Baharat” serisi, yüksek kalite, keskin koku, tazelik, katkısız lezzet, canlı renk ve düzgün tanecik yapısı gibi özellikleriyle Anadolu yemeklerine damak tadı ve lezzet katacak. Ürünler, Anadolu’da yetiştirilen ürünlerden elde edilerek üretiliyor. “Buram buram Anadolu” söylemiyle özdeşleşen “Ülker Anadolu Baharat” ürünleri, Anadolu mutfağının eşsiz yemeklerinin kokusu ve lezzetini güçlendirecek.

“Ülker Anadolu Baharat” ürünlerinin ortaya çıkış aşamasında şeflerle beraber sayısız test ve uygulamalar yapıldı. Ayrıca ürünlerin kalite kontrolü, tohum seçiminden başlayarak ürünlerin raflarla buluşmasına kadar tamamen kontrol altında tutuluyor. Böylece tüketici sağlığı ve güvenliği en üst düzeyde tutuluyor.

Bizim Toptan Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Direktörü Raşit Çebi, “Ülker Anadolu Baharat” ürünlerinin satışına Bizim Toptan mağazaları ve Seç Marketler’de başladıklarını belirterek, “Nitelikli tohumlardan en iyi üretim metotlarıyla hasat edilen ürünler, Bizim Toptan’ın geniş erişim ağıyla sofralarımıza ulaşıyor. Bu seride kullanılan ürünlerin kalite ve lezzetinden eminiz. Ürünler, uzun süre tazelik, lezzet ve hijyenini koruyacak kilitli özel ambalajlarda sunuluyor” dedi.

“Yeni Serimiz Tat, Koku ve Nitelik Bakımından Raflardaki Baharatı En Üst Seviyeye Taşıyor”

Çebi, “Ülker Anadolu Baharat” ürünlerinin yeni bir serisi olduğunu ve tat, koku ve nitelik bakımından baharatı en üst seviyeye taşıdığını belirterek, “Ürünler tazelik, lezzet ve hijyen konusunda iddialı. Nitelikli üretim alanlarında yetişen ürünlerden elde edilen baharat serisinde yer alan acı ve tatlı toz biber, pul biber, nane, kekik, çörek otu, kimyon, köri ve sumak, Anadolu’da üretiliyor. Bu sayede ürünlerin kalitesi ve lezzeti garanti altında” diye konuştu.

Ülker Anadolu Baharat serisi, Bizim Toptan ve Seç Marketler’de satışa sunulduİHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*