Aydın’da Ramazan pidesi fiyatı belli oldu

Aydın’da Ramazan Pidesinin Satış Fiyatı Belirlendi

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar sofralarının olmazsa olmazı olan Ramazan pidesi için Aydın’da geçerli olan fiyat tarifesi açıklandı. Aydın Fırıncılar Odası tarafından yapılan açıklamaya göre, 11 Mart Pazartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı öncesinde Aydın’da 200 gram Ramazan pidesi 12 TL, 250 gram Ramazan pidesi ise 15 TL’den satılacak.

Ramazan ayı, her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecan, bereket ve paylaşım duygularıyla karşılanacak. Özellikle iftar sofralarının vazgeçilmez lezzeti olan Ramazan pidesi için Aydın’da geçerli olacak fiyatlar belirlendi. Aydın Fırıncılar Odası tarafından yapılan açıklamaya göre, bu sene Aydın’da 200 gram Ramazan pidesi 12 TL, 250 gram Ramazan pidesi ise 15 TL’den satılacak.

Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala, vatandaşlar da pide fiyatlarını merak etmeye başladı. Aydın Fırıncılar Odası bu konuda net bir açıklama yaparak, Ramazan pidesinin bu yıl kaç liradan satılacağını duyurdu. 11 Mart Pazartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı öncesinde Aydın’da Ramazan pidesinin satış fiyatı belirlenirken, vatandaşlar da bu lezzetli pidenin tadına varabilecekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*