Nazilli’de mezarlıklar bakıma alındı

Nazilli Belediyesi Mezarlıklar ve Park-Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Güzelköy, Durasıllı ve Sevindikli mezarlıklarında ot biçme ve kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürmektedir.

Bayram öncesi yapılan planlama dahilinde Nazilli Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, koordineli bir şekilde tüm mezarlıklardaki temizlik çalışmalarını yürütmektedir. Ekipler, Güzelköy, Durasıllı ve Sevindikli mahallelerinde yabani otları temizlemekte ve kuruyan ağaç dallarını budamaktadır.

Mezarlıklardaki çalışmaların, ilçe genelindeki tüm mezarlıklarda devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Bugüne kadar mezarlıklarımızda pek çok çalışma gerçekleştirdik. Temizlik çalışmalarının yanı sıra genişletme çalışmaları da yaptık. Çevre yollarının yenilenmesi, içerisinde yer alan çeşmelerin bakım ve tamiratlarını gerçekleştirdik. Ayrıca, dinlenme alanlarını yeniledik ve düzenledik. Rutin işlemlerimiz olan bu bakım çalışmalarımızı da düzenli olarak yürütmeye devam ediyoruz. Son olarak ekiplerimiz, ilçedeki tüm mezarlıklarımızı bakıma aldı. Planladığımız program doğrultusunda çalışmalarımız sürmektedir. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*